DRACON: LEAGUE

Nisan’da etkinliğimiz var! Katılmak isteyen GM’leri bekleriz!

Herkese merhaba!

Uzun bir süredir ara vermiş olduğumuz online etkinliklerimize Nisan 2022’de devam edeceğiz.

Biliyorsunuz, uzun bir süredir içeriklerimize en çok destek olan firma FREE LEAGUE PUBLISHING‘di, ve biz de onlara teşekkür edebilmek için FREE LEAGUE PUBLISHING oyunlarından oluşan bir etkinlik hazırlamaya karar verdik. Bu etkinlikte sadece biz değil, siz de oyun oynatabileceksiniz.

FREE LEAGUE PUBLISHING, “League of Free Agents” adında bir program başlattı. Bu programa dahil olarak firmanın etkinlik senaryolarına ulaşabilir, oynatacağınız oyunların raporunu göndererek Web Store’da indirim kazanabilirsiniz.

Hedefimiz, esasen etkinlik bünyesinde her FREE LEAGUE oyununa yer verebilmek ve merak eden arkadaşlara bir oyun tecrübesi sunarak sistemi tanıtmaktır. FREE LEAGUE bize etkinlik için ALIEN RPG, Coriolis, Forbidden Lands, Ruins of Symbaroum, Symbaroum, Tales From The Loop ve Vaesen senaryoları sağlamaktadır. Programa katıldığınız takdirde, bu linke tıklayarak senaryolara siz de ulaşabilirsiniz.

Etkinlikte oyun açmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. “Ne oynatsam?” diye düşünüyorsanız, şu anda ekibimizde Symbaroum ve Ruins of Symbaroum ihityacı olduğunu söyleyebilirim. Yine de ne oynatacağınıza karar vermek size kalmış.

Etkinliğimiz 30 Nisan 2022’de, saat 13:00 – 18:00 arasında, kendi Discord sunucumuzda gerçekleşecektir ve “League of Free Agents” fırsatlarından yararlanabileceksiniz.
Oyun Yöneticisi kayıtları 10 Nisan gecesi bitecek, Oyuncu kayıtları 11 Nisan sabahı açılıp 15 Nisan akşamı bitecektir.
Oyuncuların oyun dağılımı Discord ve Instagram üzerinden duyurulacaktır.

GM Kayıt Formu kapandı.
Oyuncu Kayıt Formu için TIKLAYIN!

DÜZENLEME: Etkinliğimizi yoğun istek üzerine 30 Nisan’a erteledik. Kayıtlar hala açıktır. Etkinliğimizde oyun açmak isteyenler, Discord üzerinden iletişime geçebilirler. Kayıt formunu zaten doldurmuş olan arkadaşlar da 29 Nisan’a kadar istedikleri değişiklikleri iletebilir, arzu ederlerse kayıtlarını iptal edebilirler.

Sınavları olan arkadaşlara bol başarılar dileriz!

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.