24.05.2022 – SAYFA GÜNCELLENDİ

Herkese merhaba!

Bu sayfada ücretli oyunlar hakkında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz.

Eğer hakkımda herhangi bir bilginiz yoksa “Hakkımda” sayfasını okuyabilir veya YouTube kanalımı ziyaret ederek ürettiğim içeriklere bakabilirsiniz.

Ücretli Oyunlar Hakkında

Oynattığım rol yapma oyunlarını, 2019’dan beridir ücretli olarak oynatmaktayım. Geniş bir oyun yelpazesine sahip olduğum için, size farklı tarzlarda serüvenler sunabileceğimi düşünüyorum.

Bu güncellemeyi yayınladığım tarihten itibaren, Dungeons & Dragons oyun taleplerini kabul etmiyorum. Bunun iki sebebi var. Birincisi; iyi ya da kötü, topluluklar içinde dolaşarak ve herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeden bir D&D oyunu bulabilme ihtimalinizin ciddi oranda yüksek olmasıdır. Bunun için benim hizmetime ihtiyacınız yok. İkincisi; yüzlerce oyun sistemi, farklı konseptler, değişik yaklaşımlar mevcutken kendimin de deneyimlemek isteyeceği oyunları oynatmayı ve böylece işimi yaparken kendimi de gelişmeyi hedefliyor olmamdır.

Aşağıdaki linkten ücretli oyunlar üzerine hazırladığım dökümanı indirip detayları okuyabilirsiniz.

ÜCRETLİ OYUNLAR REHBERİ

Aşağıdaki liste, mevcut olan uzun soluklu oyunlarımın listesidir. Belirli zamanlarda tek atımlık oyunlar oynatmayı da planlamaktayım. Tek atımlık oyunlar, Discord sunucusu üzerinden duyurulacaktır. Detaylar ÜCRETLİ OYUNLAR REHBERİ içerisinde mevcuttur.

Mevcut Oyunlar

Şu anda oynatmakta olduğum uzun soluklu oyunlar ve uygunluk durumları aşağıdaki gibidir. Yeni bir oyun grubu oluşturmak isterseniz bana özel olarak ulaşın.

(Mayıs 2022) NOT: Şu anda pazar günleri haricindeki günler gündüz vakitleri müsaitim.

1. Oyun
Sistem: Vampire: The Masquerade V5
Senaryo: İstanbul’un Pençesi (Kendi Senaryom)
Oyun Günü ve Saati: Pazartesi ve Çarşamba 21:00 – 00:00
Oyuncu Sayısı: 3/4
Müsaitlik Durumu: DOLU
Bitirdiğimiz Senaryolar: The Wild Beyond The Witchlight

2. Oyun
Sistem: Call of Cthulhu
Senaryo: Masks of Nyarlathotep
Oyun Günü ve Saati: Salı 19:30 – 00:00
Oyuncu Sayısı: 4/4
Müsaitlik Durumu: DOLU
Bitirdiğimiz Senaryolar: –

3. Oyun
Sistem: Dungeons & Dragons
Senaryo: Icewind Dale: Rime of the Frostmaiden
Oyun Günü ve Saati: Pazar 16:00 – 22:00
Oyuncu Sayısı: 3/4
Müsaitlik Durumu: DOLMAK ÜZERE
Bitirdiğimiz Senaryolar: Baldur’s Gate: Descent into Avernus, Tyranny of Dragons: Hoard of the Dragon Queen, Tyranny of Dragons: Rise of Tiamat, Return to Ravenloft: Curse of Strahd, Call From The Deep (3rd party senaryo), The Red Opera (3rd party senaryo)