Antalya Masaüstü Oyuncuları Aylık Etkinliği Yaz Sıcağına Aldırış Etmeden Devam Ediyor

by Emre

Antalya Masaüstü Oyuncuları Aylık Etkinliği Yaz Sıcağına Aldırış Etmeden Devam Ediyor.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ağustos ayı etkinliğinde Century: Spice Road, Joraku, İstanbul, Santorini, Splendor, Direniş ve daha bir çok oyun oynandı. Masaüstü kutu oyunlarının yanı sıra Call of C’Thulhu rol yapma oyunu da özgün bir senaryo ile oynandı.

Etkinliğe katılan oyuncular arasında Star Wars X Wing ve Battlestar Galactica Starship Battles arasındaki farkları tecrübe etme fırsatı yakalayan şanslı bilim kurgu hayranlarından tutun da ekonomik stratejiler ile baharat yolununda söz sahibi olmaya çalışan Century: Spice Road oyuncularına kadar birçok masaüstü oyunu hayranı bir araya gelerek kaliteli zaman geçirdi.

Genelde öğlen saatlerinde başlayan etkinliğin bitiş saati ise eğlencenin dozuna bağlı.

Farklı yaş gruplarından ve farklı şehirlerden katılımcılar bir araya gelerek yeni dostlar edinebiliyor ve kendi aralarında daha sonra kutu oyunları veya rol yapma oyunları oynamak için tekrar buluşabiliyorlar. Etkinliklere katılan ve daha önce hiç masaüstü oyunu oynamamış kişiler de bu sıcak ortamda samimiyetle karşılanıyorlar ve katıldıkları masalarda oynadıkları oyunların kurallarını öğrenebiliyorlar. Etkinlikte eğlencelik oyunlar kadar rekabetçi oyunlara da yer veriliyor hatta zaman zaman ödüllü turnuvalar da düzenleniyor.

Antalya Masaüstü Oyuncuları etkinlik duyurularından haberdar olmak ve bu hobi ile ilgili haberleri takip etmek için buraya tıklayarak Facebook sayfalarına ulaşabilirsiniz.

You may also like

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.