Terimler ve Kavramlar – İlk Güncelleme

Terimler ve Kavramlar – İlk Güncelleme

Terimler ve Kavramlar dökümanına ilk güncelleme geldi.

Herkese merhaba! Bundan neredeyse iki hafta kadar önce yayınladığım Terimler ve Kavramlar dökümanı için ilk güncellememi yayınladım. Çok büyük bir değişiklik ve ekleme olmadı, çünkü bazı noktalarda hala kararsızım. Mesela Ki Point, Pact Magic gibi sınıf özelliklerinin veya Archetype’ların bu dökümanda yeri olmalı mıdır, karar veremedim. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu dökümanda başka ne tür ifadeler yer almalı? Yorumlarınızı bu gönderinin altına veya Facebook sayfama bekliyorum!

Dökümanı hala edinmediyseniz resme tıklayarak DMs Guild sayfasına gidebilir ve ücret kısmına sıfır yazarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu arada bahsetmezsem olmaz, dökümanı yayınladığımdan beridir indiren, göz gezdiren ve görüşlerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Henüz herhangi bir olumsuz yorum almamış olmak ve topluluğun bu dökümana işe yarar gözle bakıyor olması gerçekten beni sevindirdi ve bu işle uğraşma hevesimi birkaç kat arttırdı. İlerisi için aklımda güzel, çeşitli planlar oluştu bile! Derslerimden vakit buldukça uğraşacağım ve elde tutulur bir hale geldiğinde de paylaşacağım. Takipte kalın!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.