Sıcak Sıcak: Lostlorn ve Fangknight (?)

Sıcak Sıcak: Lostlorn ve Fangknight (?)

Yeni bir dünya geliyor!

Herkese merhaba!

Hem sayfadan hem de Discord sunucumuzdan duyurduğum üzere, World of Darkness’ın yaratıcılarından Mark Rein-Hagen bugün YouTube üzerinden bir röportaj gerçekleştirdi ve yepyeni bir dünya ve yepyeni bir oyunla bize değişik tecrübeler kazandırmak için çalışmakta.

Birkaç ay öncesinde kişisel Facebook profilinde paylaştığı birtakım anahtar kelimeler altında beyin fırtınası yapan sevimli abimiz, bunun meyvelerini kısa diyebileceğim bir sürede göstermeye başladı.

Korku dolu bir fantazya dünyası olan Longlorn, vampirlerin şovalye, kurtadamların lord olarak karşımıza çıkabileceği bir yer olacak. Fangknight ismi şimdilik geçici gözüküyor. İnsanların beğenmediği bir isim oldu ve alternatif olarak Bloodknight ismi önerildi.

Yakın zamanda projenin devam etmesi için Patreon sayfası açarak işleri ilerletmeyi planlayan Rein-Hagen, yayın esnasında sorduğum soruları cevapladı ve yayın sonrasında da lisans anlaşması ile Fantasy Grounds ve Syrinscape gibi platformlarla etkileşime geçmenin güzel bir fikir olabileceğini söyledi. Yaklaşık 40 dakika süren yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

(Henüz Lostlorn veya Fangknight (?) ile ilgili bir görsel olmadığı için Dragon’s I yazı dizisinin görselini ekledim)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.