[RPG NEWS] Numenera: Into The Night

 

Numenera için yeni içerik kitabı çıktı!

 

Karanlık, Gizemli ve Bilinmeyenlerle Dolu

Önceki dünyaların halkları yıldızlara ulaştılar. Bizim dünyamızı ve diğerlerini tasarladılar, başka boyutlara kapılar açtılar ve uzayın ve zamanın kurallarını baştan yazdılar. Bu çabanın kalıntılarından doğdu Dokuzuncu Dünya, ama sadece bu gezegenle sınırlı değildi. Numenera’nın Yüce Eskiler’den kalma büyüsüyle yıldızları işlemek mümkündü. Bu zanaatle uğraşmak sonsuz denizlere yelken açmak gibiydi, uzak dünyalara açılan karmaşık  tasarlanmış geçitler vardı ve hatta “yabancı” kelimesi, gecenin sonsuzluğuna doğru seyahate çıkabilecek cesarette olan ve parmakla gösterilen kişi demekti.

Dokuzuncu Dünya gibi, gezegenin ötesindeki diğer diyarlar da gizemli, görkemli, korkunç ve bilinmeyenlerle dolu. Bakalım yeni içerik kitabı bize neler sağlayacak:

  • Ay üzerinde düzinelerce farklı konum, güneş sistemimizdeki farklı yerler ve daha fazlası; tam da Numenera evreninden bekleyeceğiniz yaratıcılıkta!
  • Yeryüzünden kaçabilmenin farklı yolları: Fasulye Sırığı’na tırmanın, Nightcraft’ı keşfedin veya Dünya Kapıları’nın birinden geçmeyi deneyin!
  • Makine yiyiciler, Behemoth Ulagra ve boşluğun ölüm saçan gölgeleri gibi yeni yaratıklar ve NPC’ler!
  • Hayal gücünüzü genişletecek yeni ufuklar ve campaignlerinizi farklı boyutlara taşıyarak oyuncularınızı merakla dolduracak pek çok şey!

$39.99 (hardcover); $14.99 (PDF)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir