Dragon’s Lair Podcastleri

Dragon’s Lair Podcastleri

Dragon’s Lair podcastleri hakkında…

Herkese merhaba! Hatırlarsanız, Facebook sayfamız üzerinden bir duyuruda bulunmuştum. Bu duyuruda yeni hostingimize geçtiğimizden ve podcast sitesi açtığımızdan bahsetmiştim. Şimdi size biraz detay verebilirim:

Öncelikle; podcastlerin düzenli hale gelebilmesi ve iTunes, Spotify gibi platformlara çıkabilmesi gibi planlar söz konusu. Tabi o noktaya gelebilmek için henüz yapılacak çok şey var. Şimdilik bir süre (sanırım ilham gelmediği takdirde yaz dönemine kadar) podcastler biraz özensiz olabilir, ama hedefim güzel bir kayıt kurgusu oluşturmak ve bu kurgunun dışına mümkün olduğunca çıkmamak. Ara sıra ufak denemeler yapıyorum ama henüz istediğim kıvamda bir kurgu oluşturamadım. Umarım kafamdaki şey netleştiği vakit sizin de hoşunuza gider.

İkinci olarak; siteyi elimden geldiğince güncel tutmaya çalışmaktayım. Sağ barımızda üç özelliğimiz var. Birinde YouTube üzerindeki son videolardan birini (büyük ihtimalle rol yapma oyunları veya MTGA ile ilgili paylaştığım en güncel video), diğerinde ise yayınlanan podcastlerin son üçünden oluşan bir liste göreceksiniz. Bu listeden eski bölümlere de ulaşabilirsiniz. Üçüncü özelliğimiz de etkinlikler listesi. Planlanmış etkinlikleri (genellikle Twitch yayınları ve çıkış tarihleri) bu sayede güncel olarak takip edebilirsiniz.

Üçüncü olarak; yeni podcasti yayınladım. Bu sefer anlattığım konu biraz değişik. Podcastlerin başında dediğim gibi, şahsen ilgilendiğim farklı şeyler üzerine anlatımlar yapmayı planlıyorum, bu kayıt da ilk örneği olsun istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Güncel podcaste şu linkten ulaşabilirsiniz: Dragon’s Lair 03

Not: Anlamadığım bir sebepten ötürü RSS feed şimdilik güncel podcast listesini yavaş çekiyor. Bu sebeple yeni podcastleri Facebook sayfasından duyurmaya devam edeceğim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.